. -   English Magyar
Matematika
Biológia
Kémia
Fizika
Informatika
Magyar nyelv és irodalom
Földrajz
Történelem
Idegen nyelvek
Testnevelés
Egyéb
AJTP összesítő
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
Elérhetőségeink
Csengetési rend
Az iskola története
Iskolai dokumentumok
Közösségi szolgálat
A tanév programjai
Közérdekű információk
Versenyeredményeink
Alapítványaink (1%)
Újságfigyelő
Hírek
Mi iskolánk pályázat
Pályázatok
Tehetségpont TÁMOP-3.4.5-12-2012-0001
Tehetséggondozó program iskolánkban (TÁMOP-3.4.3/2)
Audiovizuális emlékgyűjtés (Támop 3.2.9/B-08/2)
TÁMOP-3.1.3.10/2/-2012-0003
Tehetséggondozás/E-book - TÁMOP 3.4.5-12/2012-0001
A Nemzeti Tehetségprogram - NTP-MKÖ-13
Testvériskolák

Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
6720 Szeged,
Tisza Lajos krt. 6-8

 
hirdetés

Matematika

OKTV III. kategória

8. Szűcs Gergely 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
13. Török Balázs 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
20. Korom-Vellás Judit 12.M Ábrahám Gábor, dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny - Kassa

9. osztályosok
III. díj: Dudás Zsolt 9.M Mike János, Schultz János

10. osztályosok
III. díj: Varga Vajk 10.M dr. Kosztolányi József, Mike János

11. osztályosok
II. díj: Blázsik Zoltán 11.M Ábrahám Gábor, Mike János

12. osztályosok
II. díj: Korom-Vellás Judit 12.M dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Ábrahám Gábor

Arany Dániel Matematika Verseny

Kezdők III. kategória:

I. díj: Nagy Donát 9.M
III. díj: Dudás Zsolt 9.M
III. díj: Zelena Réka 9.M
2. dicséret: Perjési Gábor 9.M

Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny

9. évfolyam

I. díj: Nagy Donát
I. díj: Perjési Gábor
II. díj: Muszka Balázs
II. díj: Zelena Réka
III. díj: Börcsök Bence
dicséret: Csíkos Dániel, Pásztor Ákos, Somogyi Gergely 9.M, Schultz János

10. évfolyam

III. díj: Varga Vajk
dicséret: András Csaba 10.M, Mike János, Dr. Kosztolányi József

11. évfolyam

I. díj: Szűcs Gergely
I. díj: Török Balázs
II. díj: Blázsik Zoltán 11.M, Ábrahám Gábor, Mike János

12. évfolyam

III. díj: Szeles Annamária 12.M, Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Ábrahám Gábor

III. Bonifert Domonkos Matematikaverseny

7. évfolyam:

2. Honti Bálint 7.M Mike János
4. Homolya Péter 7.M
5. Reményfy Dániel 7.M
8. Bartha Éva Lenke 7.M
11. Kormányos Gergő 7.M
12. Lovai Dániel 7.M
24. Girts Gábor 7.M

8. évfolyam:

2. Martinek Vilmos 8.M dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet
4. Muszka Borbála 8.M
11. Major Attila 8.M
13. Megyeri Szabolcs 8.M
17. Szántó Gergely 8.M
18. Tasi Domonkos Attila 8.M
21. Kovács Dénes 8.M
22. Sós László Filemon 8.M
26. Gulácsi Balázs 8.M
27. Márki Gabriella 8.M

Kenguru Országos Matematikai Tesztverseny

8. osztályosok:

2. Viharos Andor 8.M Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

11. osztályosok:

1. Szűcs Gergely 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
13. Blázsik Zoltán 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
19. Török Balázs 11.M Ábrahám Gábor, Mike János

Gordiusz Matematika Tesztverseny

9. évfolyam - speciális:

9. Perjési Gábor 9.M Mike János, Schultz János
11. Zelena Réka 9.M Mike János, Schultz János
20. Börcsök Bence 9.M Mike János, Schultz János

10. évfolyam - speciális

9. Varga Vajk 10.M Mike János, Dr. Kosztolányi József

11. évfolyam - speciális

9. Korom-Vellás Judit 12.M Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Ábrahám Gábor

AJTP Országos Matematika Verseny

12. évfolyam

1. Szabó Alex
2. Markó István
5. Csengeri Bálint és Bata Henrik
Felkészítő: Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

11. évfolyam

12.Égető Ádám
Felkészítő: Riener Ferenc

10.évfolyam

7. Ördög Roland
9. Csernák Dávid
12. Kiss Gerda
Felkészítő: Dr. Ferkéné Bujdosó Mária és Harcsár Zoltán

9. évfolyam

2. Danyi Béla
3. Nánási Attila
5. Jámbor Krisztián
7. Panyik-Tóth Dávid
12. Fodor Csilla
Felkészítő: Dr. Ferkéné Bujdosó Mária és Dr. Nagy Anett

Makkosházi Matematikaverseny

8. osztályos tagozatok

1. Mester Márton 8.M Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

Varga Tamás Országos Matematikaverseny

8. évfolyam - tagozatos

17. Viharos Andor 8.M dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

7. évfolyam - tagozatos

4. Reményfy Dániel 7.M Mike János
8. Szkalisity Ábel 7.M Mike János

 

Hírek

Hatodik hely a Görgey-versenyen
2014-10-21 14:01:12
Deák Megyei Fordítóverseny
2014-10-20 14:43:06
A humán tagozat újabb kiemelkedő eredménye
2014-10-20 11:19:18
Közösségi szolgálat_október
2014-10-20 11:06:13
Ezüstös a suliváltónk
2014-10-17 11:28:11
Meleg István Kémiaverseny
2014-10-17 09:36:47
EORU Olimpiai Reménységek Versenye
2014-10-13 09:50:56
Kedves Menzások!
2014-10-10 13:59:09
Pro Progressio-díjat kapott iskolánk
2014-10-10 08:15:03
Egy arany- és két bronzérem a Közép-európai Matematikai Diákolimpián
2014-10-09 08:26:53

Ügyfélkapu

Felhasználó név:
Jelszó:

Hivatkozások

Öregdiákok
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Szeged Városi Kollégium honlapja
Tehetségpont