Előző
Következő
címer

A 2016/2017-es tanév OKTV-döntőinek összesített eredményei

Kelt: 2017-04-27 17:51:45 Szerző: PM

Ebben a tanévben 15 tanulmányi kategóriában 11 tantárgyból 52 tanulónk jutott döntőbe az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeken. Tizenöt tanulónk végzett az első tíz hely valamelyikén, és közülük ketten meg is nyerték kategóriájukban az OKTV-t! Szemerédi Levente (11.M) három tantárgyból is döntőbe jutott, a fizika I. kategóriában első helyezést ért el! Ugyancsak első helyezett lett Williams Kada (12.M), aki több kiváló hazai és nemzetközi eredmény után matematikából az OKTV-n is megszerezte a legelső helyet (III. kategória). Kovács Eszter (12.C) földrajzból a második helyet szerezte meg, ezzel szintén a képzeletbeli dobogón végzett.

Részletes eredmények a mellékletben olvashatók! Gratulálunk valamennyi kiemelkedő sikert elért tanulónak és az őket felkészítő tanároknak!

KATEGÓRIA

 

HELYEZÉS

 

TANULÓ

 

OSZTÁLY

 

FELKÉSZÍTŐ TANÁROK

 

 fizika-I 1 Szemerédi Levente
 11.M Dr. Mező Tamás
 matematika-III 1 Williams Kada
 12.M Mike János - Schultz János
 földrajz 2 Kovács Eszter
 12.C Szőllősyné Pálfi Melinda - Szőllősy László
 matematika-III 4 Lajkó Kálmán
 12.M Mike János - Schultz János
 biológia-I
 5 Demeter Gergő
 11.M Gutai Zita - Seres Ádám
 földrajz
 5 Gyuris Imre
 11.D Szőllősyné Pálfi Melinda - Szőllősy László
 német nyelv
 5 Márta Bettina
 11.B Csősz Róbert
 fizika-II 6 Lajkó Kálmán
 12.M Dr. Mező Tamás
 kémia-II 6 Gyenes Péter
 12.A Hancsák Károly
 matematika-III 6 Váli Benedek
 12.M Mike János - Schultz János
 spanyol nyelv
 6 Tímár Veronika
 12.M Dobó Adrienn
 biológia-II 8 Balogh Dávid Barnabás
 12.B Gál Viktória
 informatika-II 10 Szemerédi Levente
 11.M Ábrahám Ferenc Gábor - Kelemen András
 kémia - II
 10 Dobó Anita Stella
 12.A Hancsák Károly
 spanyol nyelv
 10 Fekete Csilla Antónia
 12.D Szabó Helga Katalin
 biológia-II 12 Széll Bertalan Csongor
 12.B Gál Viktória
 fizika-II 12 Hansel Soma
 12.M Dr. Mező Tamás
 fizika-II 15
 Varró Tamás
 12.A Csányi Sándor
 magyar nyelv
 15 Varga Anikó
 11.D Gortva Tamás
 spanyol nyelv
 15 Varga Barbara Krisztina
 12.C Dobó Adrienn
 fizika-II 17
 Hegedűs Bercel
 12.M Dr. Mező Tamás
 spanyol nyelv
 17 Magony Boglárka
 12.D Szabó Helga Katalin
 biológia-II
 18 Harangozó Ákos
 11.B Bán Sándor
 dráma 19 Ványa Anna
 11.D Kínyóné Kecskés Orsolya
 francia nyelv-I
 19 Pályi Anna
 12.C Vajdáné Sásdi Mercédes
 kémia-II 19 Ótott Péter
 11.B Bán Sándor - Csúri Péter
 magyar irodalom
 20 Vágó Ákos
 12.M Dr. Róth Márton
 kémia-II
 21
 Gyenes Tamás
 12.A
 Hancsák Károly
 matematika-III
 21
 Hansel Soma
 12.M
 Mike János - Schultz János
 matematika-III
 21
 Vágó Ákos
 12.M
 Mike János - Schultz János
 biológia-I
 22
 Pál Janka
 11.C
 Gál Viktória
 kémia-II
 22
 Bindics Botond
 11.A
 Hancsák Károloy
 spanyol nyelv
 22
 Vigh Erika
 12.D
 Szabó Helga Katalin
 fizika-II 24
 Váli Benedek
 12.M
 Dr. Mező Tamás
 matematika-III
 27 Cseh Kristóf
 12.M
 Mike János - Schultz János
 matematika-III
 27 Kassai Levente
 11.M
 Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett - Tigyi István
 matematika-III
 27 Szemerédi Levente
 11.M
 Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett - Tigyi István
 fizika-II 29 Korom-Vellás Bálint
 12.A Csányi Sándor
 magyar nyelv
 29 Virág Nándor
 11.D Gortva Tamás
 fizika-I 30 Demeter Gergő
 11.M Dr. Mező Tamás
 matematika-III
 31
 Gál Hanna
 12.M
 Mike János - Schultz János
 matematika-III
 31
 Nagy Odett
 12.M
 Mike János - Schultz János
 biológia - I
 33 Grácin Ibolya
 11.M Gutai Zita - Seres Ádám
 biológia - II
 33 Kis Henrik
 12.B Gál Viktória
 biológia - I
 37 Dratsay Katalin
 11.A Gutai Zita
 biológia - II
 37 Kovács Kristóf Károly
 12.M Bán Sándor
 matematika-III
 37 Andó Angelika
 12.M
 Mike János - Schultz János
 matematika-III
 37 Horeftos Leon
 12.M
 Schultz János - Tigyi István
 matematika-III
 37 Schrettner Bálint
 12.M
 Mike János - Schultz János
 matematika-III
 37 Szécsényi Nándor
 12.M
 Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett - Tigyi István
 matematika-II
 46 Somodi Máté
 11.A Fronebl Mária
 biológia - II
 47 Kőszegi Máté
 12.B Gál Viktória
     

 

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

A 6. és 8. osztályosok írásbeli felvételi vizsgáinak időpontja
2018-01-16 07:56:56
Angol nyelvi tehetségkutató verseny - 2. forduló
2018-01-11 12:01:19
Továbbjutó a kosárlabda diákolimpiai csapatunk
2018-01-11 08:55:29
Sikeres szereplés a divattervezői pályázaton
2018-01-10 15:20:15
Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaverseny
2018-01-09 10:51:08
Kedves Menzások!
2018-01-08 14:33:44
AJTP-vetélkedő (3. forduló)
2018-01-08 10:44:27
Tehetségkutató matematikaverseny hatodikos tanulóknak
2018-01-04 10:26:30
Meleg István Kémiaverseny - 3. forduló
2018-01-03 14:21:01
Áldott karácsonyt és boldog új évet kívánunk!
2017-12-22 11:01:27

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+