Előző
Következő
címer

Matematika

OKTV III. kategória

8. Szűcs Gergely 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
13. Török Balázs 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
20. Korom-Vellás Judit 12.M Ábrahám Gábor, dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny - Kassa

9. osztályosok
III. díj: Dudás Zsolt 9.M Mike János, Schultz János

10. osztályosok
III. díj: Varga Vajk 10.M dr. Kosztolányi József, Mike János

11. osztályosok
II. díj: Blázsik Zoltán 11.M Ábrahám Gábor, Mike János

12. osztályosok
II. díj: Korom-Vellás Judit 12.M dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Ábrahám Gábor

Arany Dániel Matematika Verseny

Kezdők III. kategória:

I. díj: Nagy Donát 9.M
III. díj: Dudás Zsolt 9.M
III. díj: Zelena Réka 9.M
2. dicséret: Perjési Gábor 9.M

Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny

9. évfolyam

I. díj: Nagy Donát
I. díj: Perjési Gábor
II. díj: Muszka Balázs
II. díj: Zelena Réka
III. díj: Börcsök Bence
dicséret: Csíkos Dániel, Pásztor Ákos, Somogyi Gergely 9.M, Schultz János

10. évfolyam

III. díj: Varga Vajk
dicséret: András Csaba 10.M, Mike János, Dr. Kosztolányi József

11. évfolyam

I. díj: Szűcs Gergely
I. díj: Török Balázs
II. díj: Blázsik Zoltán 11.M, Ábrahám Gábor, Mike János

12. évfolyam

III. díj: Szeles Annamária 12.M, Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Ábrahám Gábor

III. Bonifert Domonkos Matematikaverseny

7. évfolyam:

2. Honti Bálint 7.M Mike János
4. Homolya Péter 7.M
5. Reményfy Dániel 7.M
8. Bartha Éva Lenke 7.M
11. Kormányos Gergő 7.M
12. Lovai Dániel 7.M
24. Girts Gábor 7.M

8. évfolyam:

2. Martinek Vilmos 8.M dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet
4. Muszka Borbála 8.M
11. Major Attila 8.M
13. Megyeri Szabolcs 8.M
17. Szántó Gergely 8.M
18. Tasi Domonkos Attila 8.M
21. Kovács Dénes 8.M
22. Sós László Filemon 8.M
26. Gulácsi Balázs 8.M
27. Márki Gabriella 8.M

Kenguru Országos Matematikai Tesztverseny

8. osztályosok:

2. Viharos Andor 8.M Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

11. osztályosok:

1. Szűcs Gergely 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
13. Blázsik Zoltán 11.M Ábrahám Gábor, Mike János
19. Török Balázs 11.M Ábrahám Gábor, Mike János

Gordiusz Matematika Tesztverseny

9. évfolyam - speciális:

9. Perjési Gábor 9.M Mike János, Schultz János
11. Zelena Réka 9.M Mike János, Schultz János
20. Börcsök Bence 9.M Mike János, Schultz János

10. évfolyam - speciális

9. Varga Vajk 10.M Mike János, Dr. Kosztolányi József

11. évfolyam - speciális

9. Korom-Vellás Judit 12.M Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Ábrahám Gábor

AJTP Országos Matematika Verseny

12. évfolyam

1. Szabó Alex
2. Markó István
5. Csengeri Bálint és Bata Henrik
Felkészítő: Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

11. évfolyam

12.Égető Ádám
Felkészítő: Riener Ferenc

10.évfolyam

7. Ördög Roland
9. Csernák Dávid
12. Kiss Gerda
Felkészítő: Dr. Ferkéné Bujdosó Mária és Harcsár Zoltán

9. évfolyam

2. Danyi Béla
3. Nánási Attila
5. Jámbor Krisztián
7. Panyik-Tóth Dávid
12. Fodor Csilla
Felkészítő: Dr. Ferkéné Bujdosó Mária és Dr. Nagy Anett

Makkosházi Matematikaverseny

8. osztályos tagozatok

1. Mester Márton 8.M Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

Varga Tamás Országos Matematikaverseny

8. évfolyam - tagozatos

17. Viharos Andor 8.M dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

7. évfolyam - tagozatos

4. Reményfy Dániel 7.M Mike János
8. Szkalisity Ábel 7.M Mike János

 

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

A Ludwig Múzeum minket delegált a brnói fesztiválra
2018-06-20 09:53:08
Drónfoglaló Országos Ismeretterjesztő Verseny
2018-06-18 12:59:56
Különdíj a regionális csendéletfestő versenyen
2018-06-15 14:01:22
Mentors - Az AJTP Digitális Nyelvi Verseny eredményei
2018-06-14 10:16:27
Újabb radnótis diákolimpiai éremmel gyarapodtunk
2018-06-14 10:16:06
Világvándor - nyíregyházi európai uniós vetélkedő
2018-06-14 09:37:41
Két diákolimpiai aranyérem az uszonyosúszók döntőjén
2018-06-13 16:54:45
Első helyezés az Orosz Kulturális Központ esszépályázatán
2018-06-13 16:27:23
Nagy felhajtás az Iskolai Védőnői Szolgálat vetélkedőjén
2018-06-11 10:27:06
Remek eredmények a debreceni angol nyelvi versenyen
2018-06-11 09:17:07

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+