Előző
Következő
címer

OKTV döntőseink

Biológia II. kategória

1. helyezett: Eperjesi Dávid 12.B Bán Sándor

2. helyezett: Nászai Máté 12.B Bán Sándor

3. helyezett: Szentirmai Márton 12.B Bán Sándor

4. helyezett: Hawchar Fatime 12.B Bán Sándor

11. helyezett: Hézső Tamás 11.B Gál Viktória

21. helyezett: Cseh Tamás 12.B Bán Sándor

23. helyezett: Mészáros János Péter 11.B Gál Viktória

30. helyezett: Körmöczi Zsófia Éva 11.B Gál Viktória

35. helyezett: Éberhardt Gábor 12.A Gál Viktória

 

Olasz nyelv I. kategória

1. helyezett: Kertai Nóra 12.C Kocsis Andrea

 

Angol nyelv I. kategória

3. helyezett: Kertai Nóra 12.C Fehér Zsuzsanna

6. helyezett: Kispéter Tamás 12.M Fehér Zsuzsanna

 

Kémia II. kategória

4. helyezett: Börcsök Bence 12.M Prókai Szilveszter

12. helyezett: Hézső Tamás 12.B Prókai Szilveszter

15. helyezett: Szekeres Gergő Péter 12.B Hancsák Károly

16. helyezett: Kátai Csaba Bence 12.B Bán Sándor

23. helyezett: Mészáros János Péter 11.B Prókai Szilveszter

 

Matematika III. kategória

9. helyezett: Mester Márton 11.M Ábrahám Gábor, Tigyi István, Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

10. helyezett: Nagy Donát 12.M Mike János, Schultz János

15. helyezett: Perjési Gábor 12.M Mike János, Schultz János

17. helyezett: Kispéter Tamás 12.M Mike János, Schultz János

18. helyezett: Dudás Zsolt 12.M Mike János, Schultz János

21. helyezett: Zelena Réka 12.M Mike János, Schultz János

26. helyezett: Viharos Andor 11.M Ábrahám Gábor, Tigyi István

Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

36. helyezett: Muszka Balázs 12.M Mike János, Schultz János

36. helyezett: Vincze Ákos 12.M Mike János, Schultz János

 

Mozgóképkultúra és médiaismeret

12. helyezett: Balla Viktória 12.B Békési Eszter

14. helyezett: Martus Dorina 11.A Békési Eszter

17. helyezett: Rácz Jennifer 12.C Békési Eszter

 

Fizika II. kategória

13. helyezett: Nagy Donát 12.M Dr. Mező Tamás

20. helyezett: Börcsök Bence12.M Dr. Mező Tamás

26. helyezett: Dudás Zsolt 12.M Dr. Mező Tamás

 

Német nyelv I. kategória

17. helyezett: Gárdián Petra 12.C Fényes Gertrúd

 

Kémia I. kategória

21. helyezett: Szentirmai Márton 12.B Bán Sándor

23. helyezett: Martinek Vilmos 11.M Csányi Sándor

 

Informatika II. kategória

25. helyezett: Martinek Vilmos 11.M Pasek Béla

34. helyezett: Kispéter Tamás 12.M Ábrahám Ferenc

 

Magyar nyelv

27. helyezett: Tót Krisztina 11.C Vajdáné Sásdi Mercédes

 

Spanyol nyelv I. kategória

30. helyezett: Magony Tímea 12.C Balog Gábor, Szabó Helga

 

Biológia I. kategória

37. helyezett: Sági Gina 12.C Gál Viktória

41. helyezett: Somogyi Gergely 12.M Bán Sándor

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

Nyári ügyeleti időpontok iskolánkban
2018-07-09 07:17:12
Sikeres szereplés a Római Magyar Akadémia felhívásán
2018-07-03 13:28:48
A Szőkefalvi-Nagy Gyula Emlékverseny eredményei
2018-06-22 14:19:37
Díjak, ezüstérmek a Pécsi Művészeti Fesztiválon
2018-06-22 09:43:08
A Ludwig Múzeum minket delegált a brnói fesztiválra
2018-06-20 09:53:08
Drónfoglaló Országos Ismeretterjesztő Verseny
2018-06-18 12:59:56
Különdíj a regionális csendéletfestő versenyen
2018-06-15 14:01:22
Mentors - Az AJTP Digitális Nyelvi Verseny eredményei
2018-06-14 10:16:27
Újabb radnótis diákolimpiai éremmel gyarapodtunk
2018-06-14 10:16:06
Világvándor - nyíregyházi európai uniós vetélkedő
2018-06-14 09:37:41

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+