Előző
Következő
címer

OKTV15-16

A 2015-2016. tanév OKTV döntőjébe jutott tanulók
és felkészítő tanáraik:

 

 

Angol nyelv I. kategória

20. helyezett Pályi Anna                             11. C        Mestra Ágota

 

 

Biológia II. kategória

  4. helyezett Marton Ákos                           12. B        Bán Sándor

  9. helyezett Gausz Flóra Diána                12. B        Bán Sándor

15. helyezett Varga Petra                           12. B        Bán Sándor

17. helyezett Kopasz Anna Georgina          12. B        Gál Viktória

33. helyezett Tóth Zsófia Edit                      12. B        Bán Sándor

35. helyezett Kiss Kinga                              12. B        Gál Viktória

37. helyezett Gyulai-Nagy Szuzina              12. M       Seres Ádám Zoltán

47. helyezett Boldogkői Miklós                   12. B        Bán Sándor

47. helyezett Kőszegi Máté                          11. B        Gál Viktória

 

 

Fizika I. kategória

  4. helyezett Lajkó Kálmán                        11. M       dr. Mező Tamás

11. helyezett Williams Kada                        11. M       dr. Mező Tamás

13. helyezett Kormányos Hanna Rebeka    11. M       dr. Mező Tamás

24. helyezett Hansel Soma                          11. M       dr. Mező Tamás

25. helyezett Hegedűs Bercel                      11. M       dr. Mező Tamás

28. helyezett Kovács Kristóf Károly            11. M       dr. Mező Tamás

 

 

Fizika II. kategória

  1. helyezett Juhász Dániel                12. A               Csányi Sándor

28. helyezett Kovács-Deák Dániel       12. M              dr. Mező Tamás

 

 

Földrajz

  2. helyezett Kovács Eszter                 11. C               Szőllősyné Pálfi Melinda

16. helyezett Heiner Soma Ádám         12. C               Szőllősyné Pálfi Melinda

 

 

Informatika II. kategória

  4. helyezett Juhász Dániel                  12. A               Ábrahám Ferenc

20. helyezett Oláh Tamás                    12. M              Harangozó Judit

 

 

Kémia II. kategória

  7. helyezett Kis Zoltán Sándor           12. A               Hancsák Károly

18. helyezett Gyenes Péter                   11. A               Hancsák Károly

 

                                                             

Latin nyelv

17. helyezett Szögi László Krisztián     13. T               Bodnár Éva Zsuzsanna

 

 

Magyar irodalom

26. helyezett Sarnyai Benedek Máté    11. C               Fabulya Andrea, Gortva Tamás

30. helyezett Várhidi Eszter                 12. D               Dr. Róth Márton

31. helyezett Urbán Dávid                   12. M              Dr. Róth Márton

 

 

Magyar nyelv

  6. helyezett Vincze Zsuzsa Dorina     11. C               Fabulya Andrea, Gortva Tamás

 

 

Matematika II. kategória

  6. helyezett Juhász Dániel                  12. A               Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett

 

 

Matematika III. kategória

  2. helyezett Wiliams Kada Kálmán   11. M                      Schultz János, Mike János

  4. helyezett Váli Benedek                   11. M                      Schultz János, Mike János

  6. helyezett Lajkó Kálmán                 11. M                      Schultz János, Mike János

  8. helyezett Gál Hanna                      11. M                      Schultz János, Mike János

11. helyezett Hansel Soma                   11. M                      Schultz János, Mike János

15. helyezett Andó Angelika                 11. M                      Schultz János, Mike János

21. helyezett Kosztolányi Kata             11. M                      Schultz János, Mike János

23. helyezett Schrettner Bálint             11. M                      Schultz János, Mike János

31. helyezett Cseh Kristóf                    11. M                      Schultz János, Mike János

41. helyezett Regős Krisztina               12. M                      Mike János, Tigyi István

 

 

Mozgóképkultúra és médiaismeret

11. helyezett Sarnyai Benedek Máté    11. C               Békési Eszter

 

 

Német  nyelv I. kategória

20. helyezett Márta Bettina Míra         11. B               Csősz Róbert

 

 

Olasz nyelv I. kategória

21. helyezett Farkas Mónika Kitti        12. D               Dr. Róth Márton

 

 

Spanyol nyelv I. kategória

11. helyezett Fekete Csilla Antónia      11. D               Szabó Helga Katalin

18. helyezett Sasvári Diána                 12. C               Dobó Adrienn, Szabó Helga Katalin

26. helyezett Papp Bernadett               12. A               Balog Gábor

 

 

Történelem

22. helyezett Kovács Eszter                  11. C               Vida Róbert, Éderné Pilling Csilla

 

 

Gratulálunk a diákok és felkészítő tanáraik munkájához!

 

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

Végleges felvételi jegyzék a 2018/2019-es tanévre
2018-04-20 15:10:59
A Varga Tamás Országos Matematikaverseny eredményei
2018-04-18 14:08:00
Nemzetközi kapcsolataink további bővülése
2018-04-17 19:05:46
Legelöl a gyulai költészet napi versenyen
2018-04-16 17:33:07
Diákolimpiai dobogós mindkét sakkcsapatunk
2018-04-16 11:22:02
A Jedlik Ányos Fizikaverseny döntőjének eredményei
2018-04-13 09:51:56
Kedves Menzások!
2018-04-09 16:25:47
Legszebb beszéd a "Szép Magyar Beszéd" versenyen
2018-04-09 15:41:16
Újabb három évre Kiváló Tehetségpont a Radnóti
2018-04-05 18:42:32
A Glasperlenspiel országos német nyelvi verseny
2018-04-05 10:56:29

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+