Előző
Következő
címer

Matematika

A Nemzetközi Matematikai Diákolimpiára (IMO) készülő magyar csapat tagja
Williams Kada bronzérem (11. M), Lajkó Kálmán ezüstérem (11. M). (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)


 

A Közép-európai Matematikai Diákolimpiára (MEMO) készülő magyar csapat tagja
Hansel Soma
dicséret (11. M), Váli Benedek ezüstérem (11. M). (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

OKTV-Matematika II. kategória

6. helyezett Juhász Dániel 12. A (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő)

 OKTV- Matematika III. kategória

  2. helyezett Wiliams Kada Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

  4. helyezett Váli Benedek 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

  6. helyezett Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

  8. helyezett Gál Hanna 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

11. helyezett Hansel Soma 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

15. helyezett Andó Angelika 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

21. helyezett Kosztolányi Kata 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

23. helyezett Schrettner Bálint 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

31. helyezett Cseh Kristóf 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

41. helyezett Regős Krisztin 12. M (Mike János tanár úr, Tigyi István tanár úr)

 

A Surányi János Emlékversenyen

1. hely Williams Kada (11. M) (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

3. hely Hansel Soma (11. M) (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

6. hely Lajkó Kálmán (11. M) (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

Varga Tamás Országos Matematikaverseny

a hetedik osztályosok között

4. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

11. hely Takács Balázs 7. M (Tigyi István tanár úr)

38. hely Kinyó Kincső 7.M (Tigyi István tanár úr)

a 8. osztályosok között

1. hely Weisz Máté 8. M (Schultz János tanár úr)

10. hely és dicséret Geretovszky Anna 8. M (Schultz János tanár úr)

 

Arany Dániel Matematikaverseny haladók III. kategóriájában

második díj Szemerédi Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő,

Tigyi István tanár úr)

dicséret Kassai Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő,

Tigyi István tanár úr)

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

a 7. osztályosok között

26. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

28. hely Williams Hajna Jusztina 7.M (Tigyi István tanár úr)


a 8. osztályosok között

21. hely Weisz Máté 8. M (Schultz János tanár úr)

34. hely Geretovszky Anna 8. M (Schultz János tanár úr)

56. hely Vincze András 8. M (Schultz János tanár úr)


a 10. osztályosok között

9. hely Szemerédi Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő,

Tigyi István tanár úr)


a 11. osztályosok között

1. hely Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

4. hely Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 a 12. osztályosok között

12. hely Regős Krisztina 12. M (Mike János tanár úr, Tigyi István tanár úr)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

5. hely Hajdú Zsolt, Demeter Gergő, Szekeres Dániel, Varsányi András 10. M

(Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Schultz János tanár úr, Tigyi István tanár úr)

 

A Romanian Masters of Mathematics előolimpiai verseny

aranyérmes Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

bronzérmes Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

Bátaszéki Matematikaverseny

1. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

17. hely Horváth Anikó 7. M (Tigyi István tanár úr)

20. hely Andó Viola 7. M (Tigyi István tanár úr)

 
 

 Bonifert Domonkos Matematikaverseny
1. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

1. hely Takács Balázs 7. M (Tigyi István tanár úr)

5. hely Hajnal Lilla 7. M (Tigyi István tanár úr)

 

 

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

10. hely és dicséret Schrettner Jakab 9. M (Mike János tanár úr, Schultz János tanár úr)

9. hely és dicséret Kassai Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő,

Tigyi István tanár úr)

4. hely és III. díj Szemerédi Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő,

Tigyi István tanár úr)

6. hely és III. díj Váli Benedek 11. M (Mike János tanár úr, Schultz János tanár úr)

4. hely és II. díj Gál Hanna 11. M (Mike János tanár úr, Schultz János tanár úr)

 

Kürschák József Matematikaverseny

III. díj Lajkó Kálmán 11. M (Mike János tanár úr, Schultz János tanár úr)

 

 A Szegedi Tudományegyetem Bolyai Intézete által meghirdetett "Pályázat matematikából, középiskolásoknak" verseny

I. díj Várkonyi Dorka 11. M (Mike János tanár úr, Schultz János tanár úr)

 Bolyai Matematika Csapatverseny

 a hetedik osztályosok között

2. hely Andó Viola, Hámori Janka, Molnár Kristóf, Takács Balázs 7. M (Tigyi István tanár úr)

 a nyolcadik osztályosok között

3. hely Geretovszky Anna, Regős Ádám, Weisz Máté,

Weisz Viktória. 8. M (Schultz János tanár úr)

 

Közép-európai Matematika Diákolimpia

aranyérmes Lajkó Kálmán 11.M (Mike János tanár úr, Schultz János tanár úr)

bronzérmes Gyulai-Nagy Szuzina 12. M (Ábrahám Gábor tanár úr, Tigyi István tanár úr)

 

Az Amerikai Matematikai Társulat (MAA) által szervezett olimpia (USAMO)

(210 ezer diák közül) a legjobb 30 tanuló között végzett Williams Kada 11. M

(Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

 Kavics Kupa válogatóverseny

1. hely Williams Kada, Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

Gera Dóra 11. A (Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet tanárnő)

 

Kenguru Nemzetközi Tesztverseny

1. hely Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

2. hely Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

10. hely Szemerédi Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő,Tigyi István tanár úr)

11. hely Kassai Levente 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Tigyi István tanár úr)

16. hely Vass Máté 10. M (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Tigyi István tanár úr)

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

Kiemelkedő eredmények a friss középiskolai rangsorokon
2018-10-16 12:41:45
Zajos radnótis csapatsiker fiú kosárlabdában
2018-10-12 08:58:11
Kedves Menzások!
2018-10-05 14:06:10
Radnótis sikerek az európai nyelvek ünnepén
2018-10-02 14:47:32
Tanulóink hódmezővásárhelyi kiállítása
2018-09-20 12:19:04
Újabb radnótis az Édes anyanyelvünk verseny döntőjében
2018-09-18 16:53:29
Egyetemi projektnap az élményalapú nyelvoktatásért
2018-09-17 15:30:14
Kedves Menzások!
2018-09-06 14:07:48
Kiemelkedő nemzetközi diákolimpiai eredmények
2018-09-04 12:44:54

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+