Előző
Következő
címer

Dobogósaink

SZTE angol tanulmányi verseny

2. hely Pályi Anna 11. C (Mestra Ágota tanárnő)


A Tisza-parti Angol Nyelvi Verseny

2. hely Hock Ádám 7. M (Müller Judit tanárnő)

3. hely Böröcz István 7. M (Müller Judit tanárnő)

 

XXII. William Blake Szépkiejtési Verseny

1. hely Piti Alexandra 11. B (Ruszkai Andrea tanárnő)

 

A Szegedi  Deák Ferenc Gimnázium által szervezett 19. Megyei Fordítóverseny

1. hely Pályi Anna 11. C (Mestra Ágota tanárnő)

 

A Hermann Ottó Biológiaverseny megyei döntőjében

1. Szekeres Anna (7. M) – az országos döntőbe jutott, ahol 21. lett

2. Urszuly Csenge (7. M)

Felkészítő tanáruk: Fazekasné Gulyás Éva tanárnő

 

Fizika OKTV II. kategória

1. helyezett Juhász Dániel 12. A (Csányi Sándor tanár úr)

 

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

1. hely Horváth Anikó 7. M (Csányi Sándor tanár úr)

 

IX. Dürer Fizikaverseny

1. hely Kormányos Hanna 11. M (Dr. Mező Tamás tanár úr)

 

Földrajz- OKTV

2. helyezett Kovács Eszter 11. C (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő, Szőllősy László tanár úr)

 

XXIII. Less Nándor Országos Földrajzverseny

a hetedik osztályosok között

különdíjas 1. hely Szőllősy András 7.M

különdíjas 2. hely Török Gergő 7.M

a tizedik-tizenkettedik osztályosok között

1. hely Kovács Eszter 11. C (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő)

 

V. Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny

3. hely Széll Bertalan 11. B és Deák Dóra 11. C (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő)


VIII. Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen.

 1. hely Kovács Kristóf és Szajbély Zsigmond

 11. M (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő, Szőllősy László tanár úr)

 2. hely Gyuris Imre, Virág Nándor 10. D (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő,

 Szőllősy László tanár úr)

Hungarian Geographical Contest diákolimpiai válogató.

1. helyezett Kovács Eszter 11. C (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő, Szőllősy László tanár úr)

 

A Nemzetközi Földrajzi Diákolimpiára (iGeo) bronzérmese:
Kovács Eszter 11. C (Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő, Szőllősy László tanár úr)

Petőfi Sándor versmondó verseny megyei döntője

2. hely Szentjobi Tamás 8. M (Vancsó Marianna tanárnő)

 

Kölcsey Ferenc vers- és prózamondó verseny

1. hely Piti Alexandra 11. B (Dr. Róth Márton tanár úr)

2. hely Kukovecz Ákos 8. M (Vancsó Marianna tanárnő)

 

Matematika OKTV III. kategória

2. helyezett Wiliams Kada Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

A Nemzetközi Matematikai Diákolimpiára (IMO) készülő magyar csapat tagja
Williams Kada bronzérem (11. M), Lajkó Kálmán ezüstérem (11. M). (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

A Közép-európai Matematikai Diákolimpiára (MEMO) készülő magyar csapat tagja
Hansel Soma
dicséret 11. M, Váli Benedek ezüstérem 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

A Surányi János Emlékversenyen

1. hely Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

3. hely Hansel Soma 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

Varga Tamás Országos Matematikaverseny

a 8. osztályosok között

1. hely Weisz Máté 8. M (Schultz János tanár úr)

 

Arany Dániel Matematikaverseny haladók III. kategóriájában

második díj Szemerédi Levente 10. M

(Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Tigyi István tanár úr)

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

a 11. osztályosok között

1. hely Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

A Romanian Masters of Mathematics előolimpiai verseny

aranyérmes Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

bronzérmes Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

Bátaszéki Matematikaverseny

1. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

 

Bonifert Domonkos Matematikaverseny
1. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

1. hely Hámori Janka 7. M (Tigyi István tanár úr)

1.hely Takács Balázs 7. M (Tigyi István tanár úr)

 

Kürschák József Matematikaverseny

III. díj Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

A Szegedi Tudományegyetem Bolyai Intézete által meghirdetett "Pályázat matematikából, középiskolásoknak" verseny

I. díj Várkonyi Dorka 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

 a hetedik osztályosok között

2. hely Andó Viola, Hámori Janka, Molnár Kristóf, Takács Balázs 7. M (Tigyi István tanár úr)

a nyolcadik osztályosok között

3. hely Geretovszky Anna, Regős Ádám, Weisz Máté, Weisz Viktória. 8. M

(Schultz János tanár úr)

 

Közép-európai Matematika Diákolimpia

aranyérmes Lajkó Kálmán 11.M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

bronzérmes Gyulai-NagySzuzina 12. M( Ábrahám Gábor tanár úr, Tigyi István tanár úr)

 

Kavics Kupa válogatóverseny

1.hely Williams Kada, Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

2. hely Gera Dóra 11. A (Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet tanárnő)

 

Kenguru Nemzetközi Tesztverseny

1. hely Lajkó Kálmán 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

2. hely Williams Kada 11. M (Schultz János tanár úr, Mike János tanár úr)

 

 

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

A SáRa sporttalálkozónk részletes programja
2018-09-20 15:20:29
Tanulóink hódmezővásárhelyi kiállítása
2018-09-20 12:19:04
Újabb radnótis az Édes anyanyelvünk verseny döntőjében
2018-09-18 16:53:29
Egyetemi projektnap az élményalapú nyelvoktatásért
2018-09-17 15:30:14
Kedves Menzások!
2018-09-06 14:07:48
Kiemelkedő nemzetközi diákolimpiai eredmények
2018-09-04 12:44:54
Adatkezelési tájékoztató és adatkezelési dokumentumok
2018-09-04 11:39:56
Jelentkezés a tehetséggondozó szakköreinkre
2018-09-03 10:21:15
Igazolások a testnevelés tantárgyhoz
2018-08-30 11:11:07

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+