Előző
Következő
címer

Matematika

név

Oszt.

helyezés

verseny

felkészítő

OKTV

       

Somodi Máté

11.A

46.

matematika II. kategória

Fronebl Mária

Andó Angelika

12.M

37.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Cseh Kristóf

12.M

27.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Gál Hanna

12.M

31.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Hansel Soma

12.M

21.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Hereftos Leon

12.M

37.

matematika III. kategória

Schultz J.- Tigyi I.

Kassai levente

11.M

27.

matematika III. kategória

SZ-B-né- Tigyi I.

Lajkó Kálmán                         

12.M

4.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Nagy Odett

12.M

31.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Schrettner Bálint

12.M

37.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Szécsényi Nándor

11.M

37.

matematika III. kategória

SZ-B-né- Tigyi I.

Szemerédi Levente

11.M

27.

matematika III. kategória

SZ-B-né- Tigyi I.

Vágó Ákos

12.M

21.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Váli Benedek

12.M

6.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Williams Kada

12.M

1.

matematika III. kategória

Mike J. -Schultz J.

Williams Kada

12.M

dicséret

Schweitzer Miklós Matematikai Emlékverseny

Schultz J/ Mike J.

Williams Kada

12.M

II. hely

   Kürschák József Matema-tikai Tanulóverseny

Schultz J/ Mike J.

Lajkó Kálmán

12.M

I. hely

   Kürschák József Matema-tikai Tanulóverseny

Schultz J/ Mike J.

Csóti Balázs, Németh Ábel, Szeibel Richárd, Böröcz István

8. M

10. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Tigyi István

Williams Kada

12.M

ezüst érem

Masters of Mathematics

Schultz J/ Mike J.

Williams Kada

 

1.

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

Schultz J/ Mike J.

Williams Kada

12.M

 

 Magyar matematikai olimpiai válogatott

Schultz J/ Mike J.

Gál Hanna

12.M

1.


 
 

Hansel Soma

12.M

1.

   

Váli Benedek

12.M

1.

Náboj nemzetközi matematika csapatverseny magyarországi döntő

Mike J., Szaszkó-Bogárné E B., Schultz J., Tigyi I

Szemerédi Levente

11.M

1.

   

Kassai Levente

11.M

1.

   

Andó Angelika

12.M

ezüstérem

Európai Leány Matematika Diákolimpia

Schultz J/ Mike J.

Williams Kada

12.M

1.

Az Egyesült Államok Matematikai Olimpiai Válogatója

Schultz J/ Mike J.

Lajkó Kálmán

12.M

ezüstérem

57. Nemzetközi Matematikai Diákolimpia, Hongkong

Schultz J/ Mike J.

Williams Kada

12.M

bronzérem

58. Nemzetközi Matematikai Diákolimpia, Hongkong

Schultz J/ Mike J.

Schrettner Jakab

10.M

9.

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

Schultz J/ Mike J.

Weisz Máté

9.M

23.

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

Schultz J/ Mike J.

Pataki Magdaléna

7.M

13.

XXVIII. Bátaszéki Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Hámori Janka

8.M

4.

XXVIII. Bátaszéki Matematikaverseny

Tigyi István

Kozma Kristóf

8.M

15.

XXVIII. Bátaszéki Matematikaverseny

Tigyi István

Williams Hajna

8.M

16.

XXVIII. Bátaszéki Matematikaverseny

Tigyi István

Weisz Máté

9.M

abszolút 1. hely

26. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Tigyi I./Schultz J.

Schrettner Jakab

10.M

abszolút 1. hely

27. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Schultz J/ Mike J.

Hansel Soma

12.M

abszolút 1. hely

28. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Schultz J/ Mike J.

Szemerédi Levente

11.M

III. hely

29. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B./Tigyi I.

Kassai Levente

11.M

III. hely

30. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B./Tigyi I.

Schrettner Bálint

12.M

dicséret

31. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Schultz J/ Mike J.

Williams Kada

12.M

1. hely

Surányi János Emlékverseny

Schultz J/ Mike J.

Váli Benedek

12.M

3. hely

Surányi János Emlékverseny

Schultz J/ Mike J.

Kassai Levente

11.M

3. hely

Surányi János Emlékverseny

Szaszkó-Bogárné E.B./Tigyi I.

Hansel Soma

12.M

4. hely

Surányi János Emlékverseny

Schultz J/ Mike J.

Koszta Benedek

7. M

9.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Balogh Ádám Péter

7. M

23.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Farkas Boldizsár

7. M

23.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Pataki Magdaléna

7. M

27.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Török Anna

7. M

27.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Szigeti Lili Anna

7. M

35.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Bálint Péter

7. M

37.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Krékity Vera Abigél

7. M

40.

Varga Tamás Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Hámori Janka

8.M

10.

Varga Tamás Matematikaverseny

Tigyi István

Várhidi Attila

8.M

21.

Varga Tamás Matematikaverseny

Tigyi István

Takács Balázs

8.M

27.

Varga Tamás Matematikaverseny

Tigyi István

Kinyó Kincső

8.M

31.

Varga Tamás Matematikaverseny

Tigyi István

Kozma Kristóf

8.M

36.

Varga Tamás Matematikaverseny

Tigyi István

Böröcz István

8.M

46.

Varga Tamás Matematikaverseny

Tigyi István

Weisz Máté

9.M

1.

Arany Dániel Mat.verseny K III.kat

Schultz J/Tigyi

Schrettner Jakab

10.M

3.

Arany Dániel Mat.verseny H III.kat

Schultz J/ Mike

Hámori Janka

8.M

3.

Kalmár László matematikaverseny

Tigyi I.

Kinyó Kincső

8.M

23.

Kalmár László matematikaverseny

Tigyi I.

Csenki Gabriella

11.T

8.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XII. évf. versenye

Riener F.

Faragó Petra

11.T

9.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XII. évf. versenye

Riener F.

Vecseri Bence

12.T

3.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XIII. évf. versenye

Fuksz Éva

Ladó Zoltán

12.T

6.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XIII. évf. versenye

Fuksz Éva

Mucsi Mihály

12.T

7.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XIII. évf. versenye

Fuksz Éva

Dégi Bence

12.T

13.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XIII. évf. versenye

Fuksz Éva

Peczanek Richard

12.T

18.

Arany János Tehetségfejlesztő Program XIII. évf. versenye

Fuksz Éva

Török Anna

7.M

2.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Szigeti Lili

7.M

3.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Pataki Magdaléna

7.M

4.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Szaszkó-Bogárné E.B.

Williams Hajna

8. M

1.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Tigyi I.

Horváth Anikó

8. M

1.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Tigyi I.

Török Gergő

8. M

1.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Tigyi I.

Olajos Péter

8. M

1.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Tigyi I.

Kinyó kincső

8. M

5.

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

Tigyi I.

Szalai Krisztina

9.AJTP

7.

Szilencium - Matematika Verseny

Somogyi Anikó

Békefalvi Borka

9.AJTP

7.

Szilencium - Matematika Verseny

Somogyi Anikó

 

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

Nyári ügyeleti időpontok iskolánkban
2018-07-09 07:17:12
Sikeres szereplés a Római Magyar Akadémia felhívásán
2018-07-03 13:28:48
A Szőkefalvi-Nagy Gyula Emlékverseny eredményei
2018-06-22 14:19:37
Díjak, ezüstérmek a Pécsi Művészeti Fesztiválon
2018-06-22 09:43:08
A Ludwig Múzeum minket delegált a brnói fesztiválra
2018-06-20 09:53:08
Drónfoglaló Országos Ismeretterjesztő Verseny
2018-06-18 12:59:56
Különdíj a regionális csendéletfestő versenyen
2018-06-15 14:01:22
Mentors - Az AJTP Digitális Nyelvi Verseny eredményei
2018-06-14 10:16:27
Újabb radnótis diákolimpiai éremmel gyarapodtunk
2018-06-14 10:16:06
Világvándor - nyíregyházi európai uniós vetélkedő
2018-06-14 09:37:41

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+