Előző
Következő
címer

Testnevelés

Sakk Diákolimpia

1.

Radnóti Gimnázium

 

csapattagok:

       

1. táblán Szajbély Zsigmond

12.M

 

 

Mike J.

2. táblán Tubak Dániel

9.M

Csapat 1.

Sakk Diákolimpia

Mike J.

3. táblán Kelemen Dávid

9.M

   

Mike J.

4. táblán Vályi Blanka )

11.M

   

Mike J.

Williams Hajna

8.M

7.

Diákolimpia, hátúszás

 

Boda Tímea

11.B

3.

Diákolimpia,  taekwondo

 

Boda Tímea

11.B

4.

Taekwondo Európabajnokság

 

Boda Tímea

11.B

3.

Taekwondo Világkupa

 

Deák Dóra Lilla , Gera Dóra, Sipos Emőke,és Veres Fanni

12.A, 12.C

11. (csapat)

Diákolimpia, Mezei futóverseny

 

Conforti Christian, Mészáros Csongor,  Redenczki Soma Attila, Szögi Tamás

11.A, 11.D

16. (csapat)

Diákolimpia, Mezei futóverseny

 

Jakus Luca; Gáspár Vivien Anna; Balog Tamás; Dimovics József; Lázár Márk

9.AJTP

3. (csapat)

kosárlabda, AJTP XVII. Országos Sporttalálkozó

 

Arany-Tóth Vivien; Balázs Regina; Békefalvi Borka; Bodrogi Katalin; Bottyán Klaudia; Jakus Luca; Jobbágy Kitti; Szalai Krisztina; Váradi Erika

9.AJTP

2.( csapat)

labdarúgás, AJTP XVII. Országos Sporttalálkozó

 

Balázs Regina.

9.AJTP

3.

asztalitenisz, AJTP XVII. Országos Sporttalálkozó

 

Ladó Zoltán - 12.T; Horváth Máté - 12.T; Csanády Péter - 11.B; Vecseri Bence - 12.T; Vajda Imre - 11.B; Posnyák József - 11.C; Jakus Péter - 11.C; Dudás Gergő - 11.C; Martonosi Ádám - 11.T

11. B, 11.C, 12. T

2. (csapat)

Tömörtkény Labdarúgó Kupa

 

Győri Bertalan

10.A

6.

Diákolimpia, Tájfutás V. kcs.

 

Riesing Hanna

9.C

10.

Diákolimpia, Tájfutás V. kcs.

 

Erdős Dávid

11.A

1.

Országos Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia

 
     

Junior Országos Összetett Bajnokság

 
     

Junior Országos Összetett Hosszútávú Bajnokság

 
     

Kelet-Európa Kupa

 

Szögi Tamás

11.A

1.

Junior Országos Rövidtávú Összetett Bajnokság

 
   

2.

Országos Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia

 
   

2.

Junior Országos Összetett Bajnokság

 
   

2.

 Kelet-Európa Kupa

 

Riesing Eszter

7.M.

1.

Országos Gyorsmászó Bajnokság

 
   

1.

Országos Boulder Bajnokság

 
   

1.

Országos Nehézségi Bajnokság

 
   

2.

Országos Sportmászó Diákolimpia

 
   

2.

Steira Cup / Nyílt Stájer Bajnokság

 

Riesing József

11.A

1.

Országos Gyorsmászó Bajnokság

 
   

4.

Országos Boulder Bajnokság

 

Szabó Szandra

9.A

1.

Országos Kötélugró Diákolimpia csapat

 
   

2.

Országos Kötélugró Diákolimpia egyéni

 

Lengyel Szilárd

11.A.

4.

Országos Utánpótlás Bajnokság

 
   

5.

Croatian Junior Open

 
   

12.

Hungarian Junior Open

 

 

 

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

A Meleg István Kémiaverseny döntője következik
2018-01-22 14:49:15
Tájékoztató az érettségire jelentkezés feltételeiről
2018-01-22 08:58:51
Az AJTP-vetélkedő összesített eredménye
2018-01-18 14:09:09
A 6. és 8. osztályosok írásbeli felvételi vizsgáinak időpontja
2018-01-16 07:56:56
Angol nyelvi tehetségkutató verseny - 2. forduló
2018-01-11 12:01:19
Továbbjutó a kosárlabda diákolimpiai csapatunk
2018-01-11 08:55:29
Sikeres szereplés a divattervezői pályázaton
2018-01-10 15:20:15
Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaverseny
2018-01-09 10:51:08
Kedves Menzások!
2018-01-08 14:33:44
AJTP-vetélkedő (3. forduló)
2018-01-08 10:44:27

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+