Előző
Következő
címer

Sikeres évad az OKTV-n

Kelt: 2013-04-26 12:28:32 Szerző: Sz.L

Ebben a tanévben 37 tanulónk jutott be valamely tantárgy OKTV döntőjébe.

Közülük is kiemelkedik Gál Viktória tanárnő és Bán Sándor tanár úr tanítványa, a 12. B osztályos Országh Noémi, aki megnyerte a biológia OKTV-t! Ugyancsak büszkeségre ad okot Drevenka István tanár úr tanítványának, a 11. C osztályos Szuda Ágnesnek a teljesítménye, aki a földrajz OKTV 2. helyezettje lett.
 
A részletes eredmények:

Angol nyelv I. kategória

17. Fábián Áron 12.D, Ruszkai Andrea

20. Török Viktória Réka 12.B, Ruszkai Andrea

 

Biológia I. kategória

10. Újházi Mihály 11.M, Gál Viktória

16. Várhidi Zsóka 11.M, Gál Viktória

17. Hantosi Dóra 12.T, Törzsök József

21. Hegedűs Barnabás 11.A, Bán Sándor, Gál Viktória

40. Király Kamilla 11.A, Bán Sándor, Gál Viktória

49. Tari Zoltán 11.A, Bán Sándor, Gál Viktória

 

Biológia II. kategória

  1. Országh Noémi 12.B, Gál Viktória, Bán Sándor

21. Török Viktória Réka 12.B, Gál Viktória

46. Lévay Erika Evelyn 12.A, Bán Sándor

48. Kovács Péter 12.B, Gál Viktória

 

Fizika I. kategória

  4. Herczeg József 11.M, dr. Mező Tamás

10. Kaprinai Balázs 11.M, dr. Mező Tamás

20. Zsiros Ádám János 11.M, dr. Mező Tamás

24. Géczi Péter Attila 11.M, dr. Mező Tamás

28. H. Kovács Bálint 11.M, dr. Mező Tamás

 

Fizika II. kategória

15. Vajda Balázs 12.A, Csányi Sándor

20. Homolya Péter Ernő 12.M, dr. Mező Tamás, Mike János

 

Földrajz

  2. Szuda Ágnes 11.C, Drevenka István

24. Boros János Mátyás 11.D, Drevenka István

 

Informatika II. kategória

37. Kovács-Deák Máté 11.M, Ábrahám Ferenc

47. Géczi Péter Attila 11.M, Ábrahám Ferenc

 

Kémia I. kategória

15. Újházi Mihály 11.M, Hancsák Károly, Nagyné dr. Regdon Ibolya

 

Kémia II. kategória

11. Szkalisity Ábel 12.M, Csányi Sándor

 

Latin nyelv

17. Németh Zsófia 12.B, dr. Jávor György

 

Matematika III. kategória

  7. Herczeg József 11.M, Mike János, Schultz János

 

Matematika II. kategória

44. Kovács Ágnes 12.A, dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

 

Magyar nyelv

13. Urszuly Petra Róza 11.D, Gortva Tamás

22. Szalai Anna 11.D, Gortva Tamás

 

Olasz nyelv I. kategória

13. Ungár Anikó 12.A, dr. Róth Márton

22. Dóri Edina 12.B, dr. Róth Márton

 

Orosz nyelv

  9. Schvartz Noémi 12.A, Fényes Gertrúd

 

Spanyol nyelv I. kategória

10. Jernei Gabriella 12.C, Balog Gábor, Szabó Helga Katalin

24. Tajti Franciska 12.D, Balog Gábor

28. Vajda Balázs 12.A, Balog Gábor

 

Történelem

19. Martus Nikoletta 13.T, Csősz Róbert, Éderné Pilling Csilla, Szöllősy László

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

Rendhagyó kiállítás a radnótis alkotásokból
2021-06-18 11:30:13
Az Arany Dániel Matematikaverseny eredményei
2021-06-17 16:54:01
Dobogó a grafikus programozási versenyen
2021-06-15 15:42:37
Élen a Középiskolai Kémiai Lapok pontversenyén
2021-06-15 14:59:05
Bartók Béla Zenei és Művelődéstörténeti Verseny
2021-06-11 10:19:02
Beiratkozás a 2021/2022-es tanévre
2021-06-09 18:22:59
Nemzetközi diákolimpiai válogatók informatikából
2021-06-09 08:17:13
XL. Mikola Sándor Tehetségkutató Fizikaverseny
2021-06-07 16:10:33
Magyarország jó tanulója, jó sportolója
2021-06-07 08:55:01
Csapataink a Zrínyi komplex humán levelezőversenyén
2021-06-06 08:16:34

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+