Előző
Következő
címer

Biológia

név oszt. helyezés verseny  felkészítő tanár
Balogh Babett 12.C 39. Biológia OKTV I. kat.  Gál Viktória-Fazekasné Gulyás Éva
Hunyadi Marcell 11.M 8. Biológia OKTV I. kat.  Seres Ádám-Bán Sándor
Veszprémi Zsombor 11.A 15. Biológia OKTV I. kat.  Seres Ádám-Bán Sándor
Bitay Gergő 11.B 14. Biológia OKTV II. kat.  Gál Béla
Demeter Gergő 12.M 29. Biológia OKTV II. kat.  Gutai zita
Grácin Ibolya 12.M 48. Biológia OKTV II. kat.  Gutai Zita
Gulya Laura 11.B 41. Biológia OKTV II. kat.  Gál Béla
Harangozó Ákos 12.B 30. Biológia OKTV II. kat.  Bán Sándor
Juhász Gábor 11.B 11. Biológia OKTV II. kat.  Gál Béla
Kocsis Endre 12.B 36. Biológia OKTV II. kat.  Bán Sándor
Ótott Péter 12.B 37. Biológia OKTV II. kat.  Bán Sándor
Szittyai Júlia 11.B  3. Biológia OKTV II. kat.  Gál Viktória
Ótott Péter 12.B  1. 29. Nemzetközi Biológiai Diákolimpiai válogató Bán Sándor
Harangozó Ákos  12.B  8. 29. Nemzetközi Biológiai Diákolimpiai válogató Bán Sándor, Seres Ádám Zoltán
Hunyadi Marcell Dávid 11. M 11. 29. Nemzetközi Biológiai Diákolimpiai válogató Bán Sándor, Seres Ádám Zoltán
Balázs István 10.B 28. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Csebella Zsófia 10.B 14. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Fülöp Daniella Szilvia 10.B 19. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Gáspár Eszter 10.B 10. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Nagy Benedek 10.B 11. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Nagymihály Bence 10.B 7. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Bán Sándor
Sihelnik Krisztina 10.B 24. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Tráser Nándor 10.B 20. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Vida Rebeka 10.B 5. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Fazekasné Gulyás Éva
Bitay Gergő 11.B 17. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Gál Béla
Gulya Laura 11.B 12. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Gál Béla
Juhász Gábor 11.B 9. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Gál Béla
Szittyai Júlia 11.B 10. Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny Gál Viktória
Szittyai Júlia 11.B ezüstérem Európai Unió XVI. Termtud. Diákolimpiája Gál Viktória
Nagymihály Bence  10.B ezüstérem Európai Unió XVI. Termtud. Diákolimpiája Bán Sándor
Csányi Csenge, Darabos Miklós, Dombovári Andrea és Sinoros-Szabó Sándor 9. AJTP 6. Védőnői szolgálat "Fel-Hajtás" vetélkedője Szupera Enikő
Boros Regina, Füstös Laura, Grizák Milla, Kalóczkai Nikoletta, Mészáros Anna 9.AJTP 4. AJTP Világvándor Találkozó Vajdáné Sásdi Mercédes

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

Dr. Pardi Norbert előadása a biológia-szakkörön
2021-05-17 09:11:20
Az Irinyi János Kémiaverseny eredménye
2021-05-13 11:44:37
1% felajánlások
2021-05-11 14:23:09
Május 10-től érvényes intézményi eljárásrendünk
2021-05-07 13:47:12
Helyes szereplés a helyesírási versenyen
2021-05-07 11:41:49
Megjelent a Radnótisokk friss száma - ballagó melléklettel
2021-05-07 11:18:50
Az iskolai étkezés májusi rendje
2021-04-30 08:57:11
Eredményeink a Nemes Tihamér Informatikai Versenyen
2021-04-28 13:11:16
Bronz a "La Francophonie vue par les jeunes" versenyen
2021-04-28 12:44:21
Végleges felvételi jegyzék a 2021/2022-es tanévre
2021-04-25 13:33:32

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+