Előző
Következő
címer

Testnevelés

név oszt. helyezés verseny  felkészítő tanár
Kothencz Petra  9.AJTP 1.  Uszonyosúszó Országos Bajnokság (3 különböző távon is!)  
    1. Uszonyosúszó Országos Bajnokság 50 m. búvárúszás  
    1. Uszonyosúszó Országos Bajnokság 100 m felszíni úszás  
Lány kosárlabdacsapat: Gátfalvi Eszter 12.A, Volford Anita 12.M, Tóth Emese11.C, Krajcsovics Emese 11.D, Lukács Anna 10.D, Mészáros Anna 10.T, Boros Regina 10.T, Elekes Ibolya 10.T,, kinyó kibncső 9.m, Herédi Dóra 9.B   1. V-VI. korcsportos DIÁKOLIMPIA megyei döntő Láng Imre
Lány röplabda: Berenczi Emese 9.B, Török Virág Anna 9.B, Korcsik anna 9.D, Bottyán Klaudia 9.T, Jambrik Alexandra 10.T, Ács Zsófia 11.D, Gulyás Lili 11.D, Pápai Violetta 11.D, Rabi Eszter 11.D   3. V-VI. korcsportos DIÁKOLIMPIA megyei döntő Kovács Zoltán János
Fiú kosárlabda: Pusztai Bertalan 12.M, Ferenczi László 12.M Marton Endre 12.A, Kovács Henrik 12.A, Laurinyecz Gábor 11.A, Körmöczi Kristóf 11.-D, Vereb Máté 11.D, Heiner Csaba 11.C, Bakos Bálint 10.C, Balog Tamás 9.T   17. Diákolimpia Pápai László
1. tábla: Tubak Dániel (10.M); 2. tábla: Kelemen Dávid (10.M); 3. tábla: Koszta Benedek (8.M); 4. tábla: Vályi Blanka (12.B); illetve tartalék: Farkas Boldizsár (8.M).   arany Sakk Diákolimpia Mike János
1. tábla: Kiss Rebeka (10.A); 2. tábla: Fülőp Csilla (7.M); 3. tábla: Vincze Lilla (10.A).   bronz Sakk Diákolimpia Mike János
Bárkányi Richárd, Borosai Barnabás, Darabos Miklós, Gruján Bendegúz, Hegedűs Gergő, Horváth Barnabás, Sinoros-Szabó Sándor) 9. AJTP 1. AJTP XVIII. Országos Gymnasion Sporttalálkozó, Bonyhád - Fiú kosárlabda Árva Margit
Fehérvári Mária, Madaras Szandra, Madarász Kata, Orsós Alexandra, Schmél Boglárka és Szabó Eszter 9. AJTP 2.  AJTP XVIII. Országos Gymnasion Sporttalálkozó, Bonyhád - Leány labdarúgás Árva Margit
B33 kosárlabda: Tóth Gabriella 9.D, Kovács Enikő 9.C, Sükösd Tekla 9.C, Kiss Klára Sára 9.C   5. Diákolimpia területi döntő V. kcs. Láng Imre
Női kézilabda: Csanádi Noémi 11.M, Dénes Dominika 10.D, duda Flóra 9.D, Jakus Luca 10.T, Lukács Anna 10.D, Lukács Boglárka 9.D, Mészáros Anna 10.T, Szabó Elizabeth 11.C, Szabó Gréta 10.C, Török Fruzsina 12.C   3. Megyei döntő VI. kcs. Árva Margit
Riesing Eszter 8.M 1. Falmászás Országos Bajnokság  
Riesing Eszter 8.M 1. Falmászás Országos Bajnokság -gyorsasági kat.  
Riesing Eszter 8.M 2. Falmászás Országos Bajnokság -builder kat.  
    28. U16. Európa bajnokság falmászás nehézségi kat.  
    33. U16. Európa bajnokság falmászás gyorssasági kat. kat.  
Szabó Bálint 11.A 12. hely Diákolimpia, úszás, 100.m hát  
Kelemen Róza 10.D 6. Diákolimpia-vívás, tőr  
Kiss Rebeka 10.A 5. Diákolimpia , asztalitenisz, B kat. V. kcs.  
Szabó Szandra 10.A 2. Diákolimpia , kötélugrás, csapat  
Szabó Szandra 10.A 12. Diákolimpia , kötélugrás, egyéni  
Szabó Szandra 10.A 1. Kötélugró OB csapat, összetett  
Szabó Szandra 10.A 3. World Jump Rope Kötélugró Világkupa DD4/versenyszám  
Győri Bertalan 11.A 2. Tájfutás pontbegyüjtő csapatbajnokság  
Győri Bertalan 11.A 2. Diákolimpia, tájfutás rövid táv országos döntő  
Jost Márk Benedek 10.M 2. Diákolimpia megyei döntő, 200 m síkfutás  
Arany-Tóth Vivien 9.T 2. Diákolimpia megyei döntő, 200 m síkfutás  
Arany-Tóth Vivien 9.T 6. Diákolimpia megyei döntő, 100 m síkfutás  
Perényi Lídia 7.M 36. Országos Mezei Futóbajnokság, egyéni, IV. kcs.  
Harmath Eszter 9.M 1.  Squash Serbian Junior Open  
Harmath Eszter 9.M 6. Squash Hungarian Junior Open  
Harmath Eszter 9.M 3. Squash Utánpótlás Ranglista verseny  
Harmath Eszter 9.M 3. Squash Felnőtt Ranglista verseny  
Harmath Eszter 9.M 2. Országos Diákbajnokság  
Harmath Eszter 9.M 3. Squash Országos Utánpótlás Bajnokság  
Nagymihály Zita Panka 10.M 12. Diákolimpia, Tollaslabda  
Pápai Balázs 11.A 1. Tollaslabda OB U19 egyéni  
Pápai Balázs 11.A 1. (=kvóta az Ifjúsági olimpiára) Tollaslabda OB U19 vegyespáros  
Tráser Nándor, Pinnyei Márton, Polányi Kristóf 10.B,11.B, 11.C 1. Naturtex-SZTE Szedeák U20-as kosárlabdacsapatának tagjai  
Kovács Marcell 9.D bronz Tenisz Diákolimpia Országos Döntő  
Hodoniczky Ákos 9.A bronz Tenisz Diákolimpia Országos Döntő  

Kapcsolat

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
OM azonosító: 029743
KK-azonosító: CA0101
Elérhetőségeink

Gyorslinkek

Hírek
Hírarchívum
Csengetési rend
Iskolai munkaterv
Könyvtárunk katalógusa
Rádió RMG
Pályázatok
Intézményvezetői pályázat_2016 (.pdf)
Menza
Termosz (szaklaboratórium)
mozaNapló
Bor Pál Fizikaverseny
Arany 200

Legújabb hírek

1% felajánlások
2021-05-11 14:23:09
Május 10-től érvényes intézményi eljárásrendünk
2021-05-07 13:47:12
Helyes szereplés a helyesírási versenyen
2021-05-07 11:41:49
Megjelent a Radnótisokk friss száma - ballagó melléklettel
2021-05-07 11:18:50
Az iskolai étkezés májusi rendje
2021-04-30 08:57:11
Eredményeink a Nemes Tihamér Informatikai Versenyen
2021-04-28 13:11:16
Bronz a "La Francophonie vue par les jeunes" versenyen
2021-04-28 12:44:21
Végleges felvételi jegyzék a 2021/2022-es tanévre
2021-04-25 13:33:32
Tavaszi hadjárat a Savaria Történelemversenyen
2021-04-25 13:30:16
Az SZTE Bolyai Intézetének radnótis díjazottjai
2021-04-23 07:28:04

Hivatkozások

Öregdiákok
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált tehetségpont lettünk!
Európai Tehetségpont
Szegedi Tudós Akadémia
Szeged Városi Kollégium honlapja
Határtalanul!
Nemzeti Tehetség Program
Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet
Emberi Erőforrások Minisztériuma sux
Erasmus+